Igal asjal oma LUGU / Talvemütsi SimpleBaby sünnilugu"Tead, meie lastel ei ole talvemütse" ütles minu kallis vennanaine ühel sügispäeval jutu sees spontaanselt... Sellest on möödas juba aasta ja umbes sama pikk aeg on olnud nn.testimisperiood meie SimpleBaby toodetel. Kuidas sünnib üks müts, sall, kindad, sokid? Meil käib see väga pikalt kalkuleerides, proovides, katsetades... Olgu, panen kirja ühe mütsi sünni- ja arenguloo.

Müts Simple täiskasvanule on olnud olemas juba päris mitu aastat. See on eriti populaarne minu sugulaste-tuttavate seas, aga ka nii mõnegi e-poe külastaja hulgas, sest see müts lihtsalt sobib kõigile: nii lihtne, nii tavaline, lihtsalt So Simple for Everyone... Mul pole aimugi, kui palju olen Simple mütse kudunud ja kui palju neid on ära kaotatud, aga see pole hetkel teema.

Nimelt oli vaja kahte ägedat-erilist-stiilset-silmapaistvat-suursugust talvemütsi kahele ägedale lapsele ja need lapsed ei saa ju kanda tavalist mütsi, vaid ikka midagi erilist. Mõte hakkas kohe tööle ja ideed mööda pead ringi tiirlema, kui taipasin küsida, et kas on ka mingit erisoovi? Loomulikult oligi ja oli ka pilt mütsist, mida enam-vähem sooviti ja peamine: KAKS LÕNGAST TUTTI. Ühele lapsele sai mütsi värv kohe selgeks: MUST, teine värv oli esialgu kaalumisel. No selge teema: mingi ettekujutus olemas, värv samuti olemas, kaks tutti teada, vaja vaid tööle hakata, aga... 

...mõni asi ei käi nii kiiresti ja lihtsalt ei tule välja. Tavaline põhimõtteliselt labases koes müts, kõrvaosa peaks ju 1,5-aastasel ikka pikem olema, aga "kliendi" ideekavand ei lubanud mingeid massiivseid kõrvaklappe tekitada. Vaja oli minimalistlikku, lihtsat ja stiilipuhast mütsi. Tegelikult täpselt sellist, millist ma ise fännan: must ja lihtne, kui mitte öelda liigagi tavaline. Samas on tavalisi asju niiiii igav teha ja ega ma siis seda igavat asja ikka nii tavaliselt ka tee...  Katsetasin-proovisin-harutasin-proovisin-katsetasin... ja valmis sain. Must müts, kaks tutti, kõrvade juures stiilselt märkamatud pikendused ja sisse trikooriidest vooder (lisan siinjuures, et järgmised mütsid on eranditult kõik meriinovoodriga) ja vaja vaid proovima minna. Vot see variant läks õnneks ja müts sobis kui valatult: kõrvad kenasti sees, silmad nähtaval, poiss kui postkaardilt talvemuinasjutust. Õnneks tuli lumi ka maha ja sai mütsi kohe kandma hakata ehk siis minu mõistes testima hakata. Tundub, et emme arvates läbis müts esimese nädala testi edukalt, sest kohe-kohe sai mustale mütsile juurde valmistatud üks roosa ja sinine iludus.

Mütsidele juurde tuli kiiresti-kiiresti välja mõelda ka ideaalne kaelussall, aga selle sünnilugu ja emotsioonid on palju värvikamad...

Igal juhul on Simple müts osutunud emmede ja laste seas väga armastatuks. 
* Kõik mütsid on valmistatud pehmest 100% meriinolõngast.
* Kõigile mütsidele õmbleme käsitsi sisse 100% meriinoriidest voodri.
* Mütsidel on kaks isevalmistatud kunstkarusnahast mütsitutti, mida saab iga vanem mütsi küljest nöörikese abil ära võtta, tagasi panna või jätta kasutusele vaid üks tutt. 
* Simple mütside valmistamiseks on meil kohe olemas lausa 18 erinevat värvitooni. Sellest valikust peaks iga inimene lemmiku leidma.

SIMPLE BABY MÜTS ON LIHTNE & STIILNE & LUKSUSLIK!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Milleks meile KAELUSSALL? Talvine sallike SimpleBaby

Jaga seda artiklit