Kasutustingimused

MÜÜGI- JA TAGASTUSTINGIMUSED 

Veebipoe  jannecrafts.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Valwerk (registrikood 10627898), asukohaga Pikasilla küla, Tõrva vald, 68715 Valgamaa.

Kõik esemed jannecrafts.com veebipoes on valmistatud käsitööna Eestis ja eestlasest käsitöötegija poolt. Iga toode on ainulaadne ja eriline.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Kõik veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes, mis sisaldavad seaduses kehtestatud käibemkasumäära 20%. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda Maksekeskuse rakenduse abil Eesti pangalinkidega või pangaülekandega sulle saabunud arve alusel. Pangalinki saab kasutada järgmistes pankades Eestis: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank ja Pocopay. Toodete hinnad on eurodes ja tasuda saab ainult eurodes.

Valwerk OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Valwerk OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, või on tellimuse vormistamisel esinenud tehniline viga, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh.kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Eritellimused

Eritellimuse soov palun esitada e-mailile jannecrafts@gmail.com.

Eritellimuse puhul palun võimalikult täpselt kirjeldada mudelit, suurust, värvi ja lõnga koostist.

Eritellimuse puhul võetakse Teiega ühendust, et arutada läbi toote detailid, toote valmimise aeg ja maksumus. 

Kohaletoimetamine 

Kauba saatmiskulud kannab Ostja. Vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Transpordi viisi valib klient ise. Eestisisesteks transpordiviisideks on Itella Smartpost, Omniva ja DPD.

Pakke saadame kõigisse Euroopa Liidu riikidesse.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Eritellimusel valmistatud tooted ei kuulu tagastamisele.

 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ehga kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba oemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata täidetud taganemisavaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest  e-posti aadressile jannecrafts@gmail.com.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi, defektiks ei loeta käsitööst tulenevatest iseärasustest, ükski toode ei ole täpselt identne teisega).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Autoriõigus

 Veebipoe sisu, sh.tekstid, graafika, logod, pildid, videod ja audio on kaitstud autoriõigusega, mis kuuluvad tervikuna veebipoele.

Keelatud on eelmises punktis nimetatud autoriõigusega kaitstud sisu reprodutseerida, kopeerida, muuta või mingil muul viisil kasutada ilma viiteta Veebipoele.

Privaatsustingimused

Veebilehe kasutamisega annab Klient enda teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

Veebileht kasutab Kliendi esitatud isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks ega avalda antud andmeid kolmandatele osapooltele.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile jannecrafts@gmail.com. 

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada http://www.komisjon.ee/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.