Turban müts TU-HAT rukkililledega ja kahepoolse lipsukesega

Stiilne turban müts TU-HAT on ülimalt huvitav peakate. Meie turbanite valmimisel on võetud alus vanaaegsest klassikalisest turbanist, kuid väljendatud seda hoopis moodsamas ja tänapäevases võtmes. Nimelt ei sooviks me keegi 5-meetrist kangast igal korral ümber pea mässida, kuid leevendust kuuma päikese ja kõleda tuule eest sooviks ikka... 
JANNE turban müts TU-HAT on mõnus mütsikeselaadne peakate, mis püsib ideaalselt peas ilma tüütuid nööre sidumata. Lisaks sobib see põhimõtteliselt kõigile peakujudele, sest pole oluline, kui tihedalt on krooked kõrva juures või pealael. Armas lipsuke on võimalik ära võtta ja ringi pöörata!!! Jah, lipsukesed on valmistatud põhimõttel, et üks pool on ühte ja teine teist värvi. Näiteks sellel rukkilille turbanil on üks pool põhikangaga, aga teine säravalt kollane. Soovi korral saate ka ise aasa külge lemmiklipsu või lillekese panna. Lõputud võimalused!

Turban mütsid on valmistatud kõik GOTS või OEKO-TEX100 sertifikaadiga materjalidest. Et turban säiliks kauem, siis soovitame seda pesta käsitsi. Masinas pestes tuleks turban panna eraldi pesukotti ja kasutada vaid madalat temperatuuri (kuni 40 kraadi) ja madalat tsentrifuugi. Triikimine ja aurutamine kangale sobib, kuid valgendamine ja masinas kuivatamine on keelatud.
Lisa ostukorvi
15,25 €